Emigrantai

Emigrantai

Mieli žiūrovai,
Informuojame, kad dėl aktoriaus ligos spektaklis „Emigrantai“ turėjęs vykti
gruodžio 8 d. 18.00 val. Kaune yra perkeliamas į 2023 m. gegužės 10 d.
18:00 val.
Žiūrovai į gegužės 10 d. renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais –
papildomai jų keisti nereikės.

Šiame spektaklyje-komedijoje emigrantai pyksis, taikysis, valgys, prausis ir linksminsis kaip tai vyko daugelyje Europos butų karantino metu. Pirmasis iš dviejų pjesės veikėjų yra būtent statybininkas-emigrantas, kurį vaidina aktorius Giedrius Savickas. Antrasis dueto narys – Mariaus Čižausko kuriamas intelektualas, politinis disidentas, anarchistas. Intelektualas mąstytojas ir juodadarbis. Traktuojant siauriau: Vilniaus hipsteris ir Londono statybų „pagalbinis“. Tiesą sakant, ši pora gali būti ir du pabėgėliai iš Sirijos, turkai Berlyne, indai Londone, alžyriečiai, somaliečiai Paryžiuje, rusai, tadžikai Maskvoje ir du mūsiškiai Vilniuje.

  S.Mrožeko pjesę išvertus tarsi rankovę, autoriaus emigrantus sugrąžinus atgal į tėvynę, sakytume: sveiki, broliai, 30 metų stebime mažėjantį gyventojų skaičių, senstančią populiaciją, prarastą milijoną žmonių. Dabar toks šansas… Tačiau visuomenės reakcija priešinga: baimė, nepasitikėjimas, neapykanta. Kūrybinė komanda kitu kampu žvelgia į neturinčius kur padėti savo didelių, neatsiplaunančių rankų tėvynainius. Režisierius remiasi artima šeimos patirtimi: visi, be išimties, trylika jo pusbrolių dirba Vokietijos, Airijos, Anglijos, Islandijos, Švedijos, Ispanijos statybose.
Spektaklis „Emigrantai“ (rež. Darius Gumauskas, vaidina: Giedrius Savickas ir Marius Čižauskas) pagal to paties pavadinimo Slavomiro Mrožeko pjesę buvo sukurtas Tarptautinio Teatro festivalio SIRENOS pagrindinėje programoje 2020 m. rudenį.

Nuoroda į straipsnį. https:///www.lrytas.lt/kultura/scena/2021/11/02/news/spektaklis-emigrantai-keliau… 

Filmuota medžiaga:/https://fb.watch/93qLFgg8k5//

INFORMACIJA
INFORMACIJA
Režisierius

Darius Gumauskas

Aktoriai

Giedrius Savickas, Marius Čižauskas

This site is registered on wpml.org as a development site.