Boeing Boeing

Boeing Boeing

Domino teatras

DOMINO teatras pristato SEXualiausią situacijų komediją, pastatytą pagal legendinę prancūzų pjesę „Boeing Boeing“, sulaukusią ne tik milžiniško populiarumo visame pasaulyje, bet patekusią ir į Gineso rekordų knygą.

Bernaras – jaunas, žavus amerikietis architektas, gyvenantis Paryžiuje. Kur kas labiau už architektūrą jis mėgsta… moteris! Taip! Dailias, seksualias, nenuspėjamas… O kuo jų daugiau, tuo gyvenimas tik įdomesnis! Trys jo sužadėtinės stiuardesės dirba skirtingose avialinijų kompanijose. Kaip patogu! Viskas, ko reikia, tai atidžiai suderinti tvarkaraščius, kad jos niekada viena kitos nesutiktų. Šiai žaviai idiliškai rutinai vadovauja ištikima tarnaitė Berta, o į svečius užsukusiam vaikystės draugui Roberui belieka tik pavydėti. Iki tol… kol koją pakiša didysis progresas: nauji  „Boeing“ lėktuvai tampa didesni, galingesni ir… greitesni! Nutinka tai, kas ir turėjo nutikti: Bernaro sužadėtinių tvarkaraščiai susipina…

Komedijos pabaiga nustebins visus. Ir, maža to… Žiūrovų laukia išties seksualus ir intriguojantis netikėtumas!Žiūrovai įleidžiami su galimybių pasu ir privalo dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius.

Spektaklio trukmė: 2 val. 

Pertraukos nėra.

INFORMACIJA
 • Pradžios data
  2023-06-16 18:00
 • Kategorija
 • Testas 1 EXTRA
  Testas 1 EXTRA

  sfadfad

INFORMACIJA
 • Pradžios data
  2023-06-16 18:00
 • Kategorija
 • Testas 1 EXTRA
  Testas 1 EXTRA

  sfadfad

Režisierius

Dainius Kazlauskas

Aktoriai

Bernaras – Tomas Žaibus
Roberas – Valentinas Krulikovskis
Berta – Renata Kutinaitė
Mišelė – Karina Stungytė
Meri – Agnė Levickaitė
Marta – Justina Nemanytė

This site is registered on wpml.org as a development site.